O firmie

Hašpl a.s.

 

Firma Hašpl a.s. jest jednym z czołowych europejskich specjalisów na rynku elementów łącznych w obszarze budownictwa. Juz od 25 lat jestesmy wiarygodnym partnerem producentów palet, centrów handlowych, hurtowni budowlanych oraz firm wykonawczych. Dostarczamy elementy łączne według obowiazujacych standardów produkcyjnych, oraz produkujemy produkty wedlug okreslonych zapotrzebowañ klienta.

Kim jesteśmy

Jesteśmy czeska rodzinną firmą , która dzisiaj zatrudnia 230 osób, w różnych działach. Zaczynaliśmy w 1991 roku w Machově jako małoprodukcyjne przedsiębiorstwo rodzinne produkujac okolo 150 ton gwoździ rocznie. Rownież poprzez ostatnie rozszerzenie asortymentu o dalsze produkty łączne, gwoździe pozostają również naszym glównym produktem, który produkujemy. Wielkość ich produkcji jest nieustannie zwiększana obecnie rocznie produkujemy okolo 25 000 ton gwoździ. Część towaru trafia na nasz Czeski rynek, jednak większa część trafia do klientów w całej Europie.

 

Filozofia firmy

Jesteśmy firmą odnoszącą sukcesy od wielu lat, która zachowuje wartość na szczycie dzięki uczciwej pracy, zapałowi oraz dbalości o gusta klientów. Dlatego dbamy o naszą reputację, doceniamy uczciwość naszych pracowników i zaufanie naszych klientów. Główną ideą i celem naszej firmy jest łączenie - dosłownie - z tym, co produkujemy i dostarczamy oraz jak zachowujemy się wobec naszych pracowników, partnerów i otoczenia. Właśnie dlatego nasze motto to... żyjemy łączeniem.

 

Jakość, i potwierzenie

Żeby produkty mogły konkurować wśrod konkurencji na całym świecie, kładziemy nacisk od samego początku na bezkompromisową jakość. Sprawdzanie jakości zaczyna się od sprawdzania jakości wstepnych materiałów, pracujemy przez fazy produkcji a kończymy kontrole jakości aż po wysyłkę towarów. Dlatego, że chcemy aby nasze produkty utrzymały standarty jakościowe, nasz produkcyjny system jest stale modernizowany. Z jednej strony zostawiamy tradycyjna produkcje gwoździ na konwencjonalnych maszynach, natomiast z drugiej strony posiadamy najlepsze maszyny do czyszczenia, toczenia i pakowania.

Potwierdzeniem jakości produktów Hašpl są, także różne certifikáty a oświadczenia.


 

Historia firmy Hašpl a.s.

 

2016

W roku, w którym firma świętowała 25 lat od jej powstania, uruchomiliśmy magazyn centralny i ekspedycję kompletnego asortymentu w Hynčicach, gdzie przeniesiono sprzedaż z Velký Poříčí.

2012

Rozszerzamy gamę! Teraz oferujemy szeroką gamę elementów złącznych od gwoździ, śrub, do okuć ciesielskich. Firma rozwinęła się do wykwalifikowanego zespołu 180 pracowników o zdolności produkcyjnej 22.000. ton gwoździ rocznie.

2011

Z okazji 20. rocznicy założenia firmy wprowadziliśmy nowe logo i nowy styl wizualny firmy.

2005

Zmiana formy prawnej z pierwotnej osoby fizycznej Václav Hašpl na spółkę akcyjną Hašpl a.s.

2003

Rozpoczęscie produkcji w drugim oddziale Hronově.

1999

Przeniesienie firmy, w tym produkcji do własnych pomieszczeń w Velký Poříčí.

1993

Przeprowadzka do większych pomieszczen w Hronově.

1991

Pan Václav Hašpl zakłada rodzinną produkcje gwoździ v Machově.